всі категорії
EN
Новини галузі

Головна>Новини>Новини галузі

Введено в експлуатацію проект промислового кластера «Спеціальна конструкційна сталь».

Час: 2021-01-12 Переглядів: 78

12 грудня головний проект перетворення старої та нової кінетичної енергії в провінції Шаньдун — проект промислового кластера «спеціальна конструкційна сталь» Shiheng Special Steel був введений в експлуатацію на 55 днів раніше, ніж очікувалося. Інвестиції в проект перевищують 15 мільярдів юанів, що сприятиме перетворенню сталеливарної промисловості Шаньдуна на екологічну та розумну.
Проект охоплює 8 основних виробничих ліній. Після офіційного введення в експлуатацію річна виробнича потужність становитиме 4.65 мільйона тонн і додатковий дохід від продажів у 20 мільярдів юанів, що зробить його одним із чотирьох основних кластерів сталеливарної промисловості в провінції Шаньдун. В умовах загального скорочення потужностей виробництва сталі Шаньдун відкоригувала виробничу потужність Shiheng Special Steel з 2.55 мільйона тонн до 4.65 мільйона тонн, що еквівалентно створенню іншої «Shiheng Special Steel».
https://www.hongwangstainless.com/products-show/color-stainless-ssteel-coil/
Ван Чаншен, заступник головного технічного інженера Tai'an Shiheng Special Steel, сказав: «(Спочатку) одну заготовку можна викочувати лише з однієї з цих ліній. Цього разу одна заготовка може викочувати 5 сталевих ліній одночасно, і дві виробничі лінії досягли (річної продуктивності) 400 10,000 XNUMX тонн, що вдвічі перевищує ефективність оригінальної лінії, а кількість людей, які використовуються, залишається незмінною .”
 
PVD кольорове покриття з нержавіючої сталі Sheet001
Щоб звільнити місце для нових проектів, компанія послідовно зупинила більше 10 застарілих виробничих ліній і скоротила виробничі потужності більш ніж на 2 мільйони тонн. Екологічні показники нового проекту були значно покращені, а викид пилу зменшено з 10 мг на кубічний метр, встановлених державою, до менше 5 мг. Для повного використання відходів місцевий план проекту спільного виробництва сталі та хімічної продукції. На даний момент парк об’єднав понад 20 великих і середніх підприємств хімічної, фармацевтичної та композиційних матеріалів зі спеціальної сталі.

图片 1